Prezent dla Was - karty do 26 gier słownych (26 printable conversation games)

Czasem na gwałtu rety potrzebujemy jakiegoś zajęcia dla naszych podopiecznych. Dlatego przygotowałam dla Was talię kart do 26 gier słownych, które kompletnie nie wymagają żadnego przygotowania. Możecie je użyć ze swoim dzieckiem, w czasie podróży, czekania w kolejce, czy po prostu gorszego dnia. Nauczyciele! Wasi uczniowie też mogą sprawdzić swoich sił w te gry, część z nich powinna spodobać się nawet zblazowanym nastolatkom ;)

Lista obejmuje 26 gier. Przygotowałam je w formie dokumentu do druku. Polecam wydrukować, zalaminować, zapakować i przechowywać na czarną godzinę (można zalaminowany karty spiąć ze sobą kółkiem do fiszek). Udanej zabawy!

Jako, że naprawdę dużo laminuję, to podpowiem Wam, że warto zaokrąglać narożniki - w ten sposób laminowane materiały się nie niszczą tak szybko. Używam do tego zaokrąglacza O Takiego.

Gry zebrane w tym zestawie są różnego pochodzenia. Część funkcjonuje w krajach anglosaskich, np. znana nam gra w pomidora rzeczywiście jest u anglosasów grą w rabarbar. Część z gier została przeze mnie zmodyfikowana, a część sama wymyśliłam od podstaw. Proszę dzielcie się nimi, popularyzujcie, ale pamiętajcie o wskazaniu źródła skąd je uzyskaliście.


A free printable list of 26 conversation games can be downloaded using the link below. Feel free to use, pin and share :) Please remember to attribute the source of this game. Print, laminate, cut and store for future use.IMG_4171

IMG_4172

Podoba Ci się to co robię? Chcesz być na bieżąco? Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, to zapraszam do polubienia mojej strony na Facebooku

Author image
Spiritus movens mamtonakoncujezyka.pl, posiadaczka dwójki dzieci i trzech par rąk (od czasu założenia bloga)